Info@gokdemirgrup.com.tr
444 81 91

Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 21 yıllık başarı hikayesi ile İnşaat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Gökdemir Grup, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Sektörün saygın markaları arasında yer alarak katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Gökdemir Grup, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Gökdemir Grup, aynı zamanda İnşaat sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Tüketicilerin yaşam alanlarına değer ve keyif katan uygulamaları ile farklılık yaratan Gökdemir Grup, ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı da aynı çatı altında sunan 1200 metrakarelik Showrom Satış mağazaları ve 7500 metrekarelik Mobilya ve Pvc Fabrikaları ile sektöre ivme kazandırmayı sürdürüyor. Ev dekorasyonunun yönünü belirleyen Gökdemir Grup, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş Gökdemir Grup gelişen müşteri hizmet felsefesine uygun olarak showroom ve imalat departmanlarında sürekli iyileştirmeler yapmakta, mükemmel hizmeti kendine hedef olarak seçmektedir.