Uluslararası standartlar,
sürdürülebilir uygulamalar,
doğa dostu projeler.
Her biriyle gurur duyduğumuz
projelerimizle tanışmaya ne dersiniz?
Batıkent Ergazi Mahallesi Batı Bulvarı
2330 Sokak No:1 Yenimahalle/Ankara
Yol tarifi Al 444 81 91 Instagram
Hakkımızda

2000 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 23 yıllık başarı hikayesi ile İnşaat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Gökdemir Grup, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası servis hizmetleri ile Sektörün saygın markaları arasında yer alarak katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Gökdemir Grup, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Gökdemir Grup, aynı zamanda İnşaat sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Tüketicilerin yaşam alanlarına değer ve keyif katan uygulamaları ile farklılık yaratan Gökdemir Grup, ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı da aynı çatı altında sunan 1200 metrakarelik Showrom Satış mağazaları ve 7500 metrekarelik Mobilya ve Pvc Fabrikaları ile sektöre ivme kazandırmayı sürdürüyor. Ev dekorasyonunun yönünü belirleyen Gökdemir Grup, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş Gökdemir Grup gelişen müşteri hizmet felsefesine uygun olarak showroom ve imalat departmanlarında sürekli iyileştirmeler yapmakta, mükemmel hizmeti kendine hedef olarak seçmektedir.


Vizyonumuz
GÖKDEMİR GRUP olarak vizyonumuz; müşterilerimizin başarılarına katkı sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında inşaat ve yapı malzemeleri üretimi gerçekleştirmek ve hem kendi ürünlerimizi hem de bayii olduğumuz markaların ürünlerine müşteri müşterilerimizile sorunsuz bir şekilde buluşturmaktır. GÖKDEMİR GRUP iç pazarda ürünlerin tanıtımını ve pazarlamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirir.

İnsana ve insan yaşamına değer veren kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen GÖKDEMİR GRUP, köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübe, oluşturduğu işbirlikleri ve değişimi olan inancı ile istikrarlı ve dengeli bir şekilde büyümektedir.

Yenilikçi insan kaynakları sistemlerini uygulayarak insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesini ve çalışan memnuniyetinin üst seviyede tutulmasını sağlayan GÖKDEMİR GRUP, sosyal sorumluluk bilinci ile etik değerlere önem vererek toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine de katkı sağlamaktadır.


Misyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, ürettiğimiz ve gücümüz altında olan malzeme teslimlerinin zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak GÖKDEMİR GRUP’un ana misyonudur

360 Derece sanal tur ile
ofisimizi gezebilirsiniz.

Sanal Tura Başla